Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet

Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet

Mam: 7 Chcę: 12

karmelowy
Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia Jeu d'Amour l'Elixir Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jeu d'Amour l'Elixir został wydany w 2016 roku. Jeu d'Amour l'Elixir stworzyli Daphne Bugey i Christophe Raynaud. Nutami głowy są jeżyna, mandarynka i pomarańcza; nutami serca są tuberoza i jaśmin; nutami bazy są rum, wanilia, paczula, karmel i drzewo sandałowe.

Jeżyna Mandarynka Pomarańcza

Tuberoza Jaśmin

Rum Wanilia Paczula Karmel Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jeu d'Amour l'Elixir by Kenzo.

Signorina Misteriosa
Jeu d'Amour

Jeu d'Amour l'Elixir Recenzje Perfum

malwusia
malwusia

Do doskonałej recenzji Juanity trudno mi dodać coś więcej poza uwagą o ich trwałości - ja je czuję na sobie od wczoraj, po nocy, czyli minimum 12 godzin na skórze, a na ubraniach do prania.

Jedyny zapach z toffi, w którym ta nuta mi nie przeszkadza, nie oblepia i nie mdli, gdyż równoważy ją cierpka i soczysta jeżyna, aczkolwiek jest to już u mnie na granicy tolerancji.

Perfumy te są pyszne i radosne. Polecam, choć muszę zaznaczyć, że kocham i posiadam całą tę serię za tuberozę i wyjątkowo piękne drzewo sandałowe - kremowe, maślane, pociągające.

To nie jest szczyt sztuki perfumiarskiej, ale wspaniały codzienny czasoumilacz i kosiarz komplementów. Idealnie nadają się na imprezy, wszystkim się podobają i zachwytom nie ma końców. No cóż, któż by nie miał choć czasem ochoty na waniliowy deser z leśnymi owocami i odrobiną toffi?

Są bardzo podobne do Signorina Misteriosa, mają identyczną jeżynę, ale są od niej o niebo lepsze mimo syntetycznego owocowego akordu.

Wielbicielki słodziaków mogą brać w ciemno.

Juanita75
Juanita75

Po pierwszym kontakcie w Sephorze, aż westchnęłam. Co to za cudo!...! Nic dziwnego, ponieważ Kenzo Amour Elixir posiada fantastyczny skład. Coś lekko cierpkiego i kwaskowatego (jeżyna), coś mega słodkiego (karmel), coś bardzo puchatego i gładkiego (wanilia), coś upojnego (jaśmin), coś aromatycznego czyli RUM przypominający do złudzenia zapachem mój ulubiony kubański rum Havana Club po którym nigdy nie było kaca i nie bolała głowa. Najpiękniejsze drzewo sandałowe jakie dane było mi wąchać, oraz królowa kwiatów - tuberoza. Powinno być rewelacyjnie i tak jak lubię. I jest! Jest pięknie, jest tak jak lubię, zapach wzbudza same przyjemne i pozytywne odczucia, błogość, radość i poczucie relaksu w pierwszych promieniach jeszcze-nie-wiosennego słońca. Nie jest zbyt słodki, ani zbyt natarczywy. Jest ciepły, puchaty, nieco alkoholowy w dobrym znaczeniu tego słowa oraz delikatnie kwaskowaty kwaskiem owoców lasu. Pięknie deserowo osłodzony karmelem i jadalną wanilią. Porównywany do Signoriny Misteriosy, moim skromnym zdaniem o niebo od niej ładniejszy i subtelniejszy. Nie będzie raczej u nikogo sprawcą migreny, ale cóż z tego. Parametry są po prostu FA-TAL-NE. Trwałość na skórze max 2h, na jedwabiu i wełnie wiadomo, utrzyma się dłużej, wyczuwalny kilka dni, ale to nie jest żadne pocieszenie. Projekcja także mizerniutka. Aż się wierzyć nie chce, że ten zapach wyszedł pod szyldem Kenzo i że to jest EDP. A mogła to być MIŁOŚĆ MOJEGO ŻYCIA. Taka na zawsze. Strraszna szkoda....
Mam 50 ml tester, nie oddam, nie sprzedam, ale pewnie wykończę zanim na dobre zaczęłam. I będę dalej tęskniła za TYM zapachem tylko o full projekcji i dobrej trwałości.

zajeckicajec
zajeckicajec

Piękny, prawdziwy zapach miłości. Niestety trwałość bardzo słaba. 2h i po zapachu pozostaje wspomnienie. Zasługuje na odlewkę, która trafi do kobiecej torebki w celu odświeżania go po upływie kilku godzin.

czarna_koronka
czarna_koronka

Jestem zdziwiona, że ten przefajny wypust Kenzo nie ma tu żadnej recenzji, na zagranicznych fragranticach tyle co kot napłakał... Ale do rzeczy.
Jeu d`Amour L`Elixir to bardzo przyjemny zapach. Lekko kwaskowaty (wyraźnie czuć jeżynę) na kremowym, lekko słodkim podbiciu. Wokół snuje się ostrzejsza nuta, wyróżniająca zapach z półek zalanych słodkościami. (To zapewne rum, ale nie czuć alkoholu samego w sobie. Tylko jego pikantno-gorzki posmak). Coś jak lody waniliowe, z bitą śmietaną, owocami leśnymi, polane likierem rumowym... Bardzo lubię go nosić, nieoczywiście słodki. Jednak trwałość i projekcja pozostawiają sporo do życzenia. Bliskoskórny, czuję go przed ok 2h. A szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Jeu d'Amour l'Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Jeu d'Amour l'Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jeu d'Amour l'Elixir marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Jeu d'Amour Yves Saint Laurent Black Opium Carolina Herrera 212 VIP Men Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock La Prairie Midnight Rain Carolina Herrera Good Girl Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Kenzo Kenzo pour Homme Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Intense Hugo Boss Boss The Scent Giorgio Armani Sun di Gioia Kenzo Power Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Giorgio Armani Acqua di Gioia Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Viktor&Rolf Spicebomb Paco Rabanne Olympea Salvatore Ferragamo Emozione Carolina Herrera 212 Estée Lauder Sensuous Noir