Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Flower by Kenzo Eau Florale Kenzo dla kobiet

Flower by Kenzo Eau Florale Kenzo dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Flower by Kenzo Eau Florale Kenzo dla kobiet Filmy
Flower by Kenzo Eau Florale Kenzo dla kobiet Zdjęcia Flower by Kenzo Eau Florale Kenzo dla kobiet Zdjęcia

Flower by Kenzo Eau Florale marki Kenzo to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Flower by Kenzo Eau Florale został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutami głowy są różowy grejpfrut i mandarynka; nutami serca są róża bułgarska i piwonia; nutami bazy są wanilia i białe piżmo.

Różowy grejpfrut Mandarynka

Róża bułgarska Piwonia

Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flower by Kenzo Eau Florale by Kenzo.

Flower by Kenzo Eau Florale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kenzo Flower by Kenzo Eau Florale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kenzo Flower by Kenzo Eau Florale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flower by Kenzo Eau Florale marki Kenzo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flower by Kenzo Eau Florale marki Kenzo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Stella McCartney Stella Rose Absolute Yves Rocher Magnolia Yves Rocher Fleur de Noel Coach Peony Splash Le Jardin Retrouve Jasmin Marc Jacobs Biscotti Splash Susanne Lang Sula Butterfly Kiss Loriblu Sensual Seduction Woman Henri Bendel Rose & Oud Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia Jean Patou Divine Folie Basile Basile Style Femme