Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Luna Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Luna Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Chcę: 1

główne akordy
owocowy
pudrowy
ciepły korzenny
drzewny
zielony
cytrusowy

Luna marki Kemi Blending Magic to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Luna został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są cytryna, mandarynka, jabłko, mango, nuty zielone, czarna porzeczka, morela, kadzidło i nuty przyprawowe; nutami serca są cedr, jaśmin, róża, irys i rosyjska skóra; nutami bazy są ambra, piżmo i madagaskarska wanilia.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Cytryna Mandarynka Jabłko Mango Nuty zielone Czarna porzeczka Morela Kadzidło Nuty przyprawowe

Środkowe Nuty
Cedr Jaśmin Róża Irys Rosyjska skóra

Dolne Nuty
Ambra Piżmo Madagaskarska wanilia

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 0
 
duża 0
 
olbrzymia 1
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luna by Kemi Blending Magic.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Luna Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Luna to zapach, który opisać mi bardzo trudno. Zacznę może od tego, że jest to zapach przywołujący mi zajęcia z hisztorii sztuki, na których wykładowca zachwycał się bez końca barokowym przepychem mającym rzucić odbiorcę na kolana.

Zapachy Al Kimiya/Kemi Blending Magic właśnie w taką estetykę się świetnie wpisują. Luna to zapach przepiękny i niezwykły.

Zaczyna się bukietem cytrusowych nut połączonych z mango oraz lekkim aromatem porzeczkowym. Luna nie jest jednak owocowa wbrew pozorom. Dla mnie główną rolę odgrywają tu przyprawy oraz drzewa. Trudno właściwie rozebrać Lunę na części pierwsze, bo trudno mi z jej bogactwa wyodrębnić wiele nut. Całość jest jednocześnie świeża i mroczna, lekko animalistyczna, drapieżna; barokowy tropik- Jan Sebastian Bach i Caravaggio na wakacjach w Indiach Zachodnich. Nuty bazy- poezja. Trwałość- około 10 godzin.

Wspomnieć trzeba również o flakonie. Flakon zrobiony jest z ciężkiego szkła i zwieńczony jest równie ciężkim, metalowym, ozdobnym korkiem. Całość rzeczywiście przywodzi na myśl pracownię alchemika i magiczne mikstury w tajemnym laboratorium.

Mar
04
2017

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Luna, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Luna, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luna marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luna marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalno - kwiatowe
Trussardi Trussardi Inside for women Sahlini Parfums La Femme Elizabeth Arden 5th Avenue Nights Dana Heaven Sent Delle Grazie Paris Rouge Dorin Un Air de Paris (pink) Fred Hayman Touch Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Ayala Moriel Moon Breath O Boticario Floratta Ruby Frances Denney Interlude Six Scents Six Scents Series Three 2 Mary Katrantzou: Trompe L'Oleil

Advertisement

Popularne marki i zapachy: