Marki » I-K » orientalno - przyprawowe « Grupy

Layla Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Layla Kemi Blending Magic dla kobiet i mężczyzn

Layla marki Kemi Blending Magic to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Layla został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są goździk (przyprawa) i gałka muszkatołowa; nutami serca są ylang-ylang i cedr; nutami bazy są ambra, paczula, piżmo, wanilia i nuty słodkie.

Goździk (przyprawa) Gałka muszkatołowa

Ylang-ylang Cedr

Ambra Paczula Piżmo Wanilia Nuty słodkie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Layla by Kemi Blending Magic.

Layla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kemi Blending Magic Layla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kemi Blending Magic Layla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Layla marki Kemi Blending Magic. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Layla marki Kemi Blending Magic reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Calvin Klein Obsession Krizia Time Woman Yves Saint Laurent Opium Secret de Parfum Iceberg Light Fluid Iceberg Man Hummer H2 Miller Harris Fleur Oriental Animale Animale for Men Czech & Speake Frankincense and Myrrh Ayala Moriel Bois d'Hiver JoAnne Bassett Spicy Oriental 10 Corso Como 10 Corso Como Uomo Memo Paris Manoa