Marki » I-K » aromatyczno - owocowe « Grupy

Wild Berries Keiko Mecheri dla kobiet

Wild Berries Keiko Mecheri dla kobiet

lekko korzenny

Wild Berries marki Keiko Mecheri to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Wild Berries został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i jeżyna; nutami serca są malina i liść czarnej porzeczki; nutami bazy są nuty drzewne i białe piżmo.

Czarna porzeczka Jeżyna

Malina Liść czarnej porzeczki

Nuty drzewne Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wild Berries by Keiko Mecheri.

Wild Berries Recenzje Perfum

Winter
Winter

Ja natomiast mam inną opinię od poprzedniej recenzentki. Zdecydowałam się na zakup próbki w jednej perfumerii. Próbkę testowałam około pół roku temu oraz teraz, w zimę i stwierdzam, że na mnie zdecydowanie lepiej pachną w zimę. W lato zbyt szybko się ulatniają, niezbyt ładnie się rozwijają, za to zimą? Poezja!Na mojej skórze trzeba poczekać, aż się rozwiną, ale pachną jak stuprocentowe jeżyny.

Owszem, jest to zapach lekko słodki, ale z pewnością nie "jabolowy" ani nie mają żelatynowej słodyczy. Moje wild berries to po prostu jeżyny, lekko słodkie (choć osobiście wolałabym by były jeszcze bardziej wytrawne), wspaniale pachnące jeżyny. Dosłownie.

W porównaniu do lata, utrzymują się już drugi dzień na ubraniach. W lato - kilka godzin i po zapachu.
Mi się bardzo podobają :)

allie
allie

Dżizas, jak można tak s... sknocić jeżyny?! Owoc to rzadko występujacy wśród perfumowych nut, a pięknie pachnący w naturze, więc się strasznie zgrzałam w oczekiwaniu na próbkę. A rozczarowanie moje było, i jest nadal, wielkie.

Jeżyny (z odrobiną malin) są w tym zapachu - oględnie mówiąc - dziwne. Niby słodkie prostymi, naturalnymi owocowymi cukrami, ale już w otwarciu czai się w nich jakaś dziwna, świdrująca, kwaskowo-alkoholowa nuta. Pachnie to wszystko trochę tak, jakby ktoś furę bardzo dojrzałych jeżyn zasypał dwiema furami cukru, z intencją zrobienia z nich potem przetworów na zimę, ale o celu swym zapomniał i te ulepne owoce najpierw puściły sok, a potem zaczęły lekko fermentować. Niefajnie brzmi? No myślę. I niefajnie pachnie - jak wino z datą przydatności do spożycia minus siarka.

Po jakimś czasie te jabolowe nuty się ulatniają, ustępując miejsca syntetycznej, żelatynowej słodyczy rodem z żelków Haribo. Też nic przyjemnego.

A żeby pogrążyć te perfumy całkowicie, autorzy okrasili całość tępym niuansem wyjątkowo dosadnego, kredowo-mokrego piżma, które odbiera tej dziwnej kompozycji ostatnie pozory jakiejkolwiek urody.

Ten zapach to straszna szkoda, stracona wielka szansa i zawiedzione nadzieje.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Wild Berries, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Wild Berries, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wild Berries marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wild Berries marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Maurer & Wirtz 4711 Ice Cool Cologne Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 2 DL & Co Lady Rhubarb Demeter Fragrance Redhead in Bed Demeter Fragrance Sex on the Beach Demeter Fragrance Sex on the Beach South Beach Demeter Fragrance Banana Flambee Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Mirato Malizia Bon Bons Melody Demeter Fragrance Champagne Brut Remy Latour Cigar Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus