Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Tarifa Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Tarifa Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn

Tarifa Keiko Mecheri dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tarifa marki Keiko Mecheri to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tarifa został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak petitgrain, kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, przyprawy i ambra.

Petitgrain Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Przyprawy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tarifa by Keiko Mecheri.

Tarifa Recenzje Perfum

MrGwyn
MrGwyn

Bardzo miękko i mydlanie rozegrany kwiat pomarańczy. Wyprany do białości ze swojej ciężkiej, nektarowej słodyczy, zastąpionej przez nutkę mydła o zapachu jagód leśnych, które znam ze swojego dzieciństwa. Choć to absurdalne przy tym składzie, ufam moim odczuciom.
Barwa olfaktoryczna tych perfum jest dostosowana idealnie do flakonu. Balsamowa biel osadzona na cieniutkiej warstewce rdzawo-miedzianego ciepła.

vertigo
vertigo

Bardzo sympatyczne: słodkie cytrusy + jaśmin i kwiaty cytrusów, czyli bardzo ostatnio popularny akord w wersji niszowej.
Nic nowego. Ładne i już :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Keiko Mecheri Tarifa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Keiko Mecheri Tarifa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tarifa marki Keiko Mecheri. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tarifa marki Keiko Mecheri reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alexander McQueen Kingdom Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Majda Bekkali Mon Nom est Rouge Mugler Alien Sunessence Edition Saphir Soleil Mugler Womanity Liqueurs de Parfum Vivienne Westwood Boudoir Tom Ford Noir Pour Femme Givenchy Ambre Tigré Xerjoff Lira Penhaligon`s LP No:9 Fendi Fendi Theorema Christian Dior Poison Balenciaga Balenciaga Paris Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Christian Dior Midnight Poison Nobile 1942 La Danza delle Libellule Diptyque Eau Duelle Christian Dior Dune Piotr Czarnecki Sensei Montale Chocolate Greedy