Marki » I-K » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Walk On Air Sunshine Kate Spade dla kobiet

Walk On Air Sunshine Kate Spade dla kobiet

Walk On Air Sunshine marki Kate Spade to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Walk On Air Sunshine został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, cyklamen, liczi i płatki magnolii; nutami serca są magnolia, róża bułgarska, egipski jaśmin, cereus "królowa nocy" i ylang-ylang; nutami bazy są ambrette (piżmo ambrowe), irys, drzewo sandałowe, heliotrop i ambra.

Bergamotka Cyklamen Liczi Płatki magnolii

Magnolia Róża bułgarska Egipski jaśmin Cereus Ylang-ylang

Ambrette (piżmo ambrowe) Irys Drzewo sandałowe Heliotrop Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Walk On Air Sunshine by Kate Spade.

Walk On Air Sunshine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kate Spade Walk On Air Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kate Spade Walk On Air Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Walk On Air Sunshine marki Kate Spade. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Walk On Air Sunshine marki Kate Spade reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Valentino V Absolu Eau D`Italie Paestum Rose Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Laura Biagiotti Donna Olivier Strelli The World Is Wonderful Morgan Morgan de Toi Kenneth Cole Reaction for Her Le Labo Rose 31 Trish McEvoy Trish Boucheron B Ramon Molvizar Sol (Sun) Ajmal Unveil