Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Live Colorfully Sunshine Kate Spade dla kobiet

Live Colorfully Sunshine Kate Spade dla kobiet

kokosowy

Live Colorfully Sunshine marki Kate Spade to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Live Colorfully Sunshine został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są klementynka, sycylijska cytryna i kwiat lipy; nutami serca są gardenia, nektar kokosowy i gardenia tahitańska; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Klementynka Sycylijska cytryna Kwiat lipy

Gardenia Nektar kokosowy Gardenia tahitańska

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Live Colorfully Sunshine by Kate Spade.

Live Colorfully Sunshine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Kate Spade Live Colorfully Sunshine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Kate Spade Live Colorfully Sunshine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Live Colorfully Sunshine marki Kate Spade. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Live Colorfully Sunshine marki Kate Spade reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvatore Ferragamo Incanto Dream Iceberg Fluid Woman Christian Dior Lily Dior Christian Lacroix Eau Florale Bleue Victoria`s Secret Dream Angels Wish s.Oliver Casual Women Victoria`s Secret Sexual Star B Never Too Busy To Be Beautiful Breath of God Rimmel London Glam Hugo Boss Boss Orange Sunset Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Madonna Nudes 1979 Sensual