Marki » I-K » orientalne « Grupy

Juozas Statkevicius Juozas Statkevicius Josef Statkus dla kobiet

Juozas Statkevicius Juozas Statkevicius Josef Statkus dla kobiet
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 3
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 3 Miałem: 2 Chcę: 2

główne akordy
balsamiczny
ciepły korzenny
dymny
paczulowy
drzewny
Zdjęcia
Juozas Statkevicius Juozas Statkevicius Josef Statkus dla kobiet Zdjęcia Juozas Statkevicius Juozas Statkevicius Josef Statkus dla kobiet Zdjęcia

Juozas Statkevicius marki Juozas Statkevicius Josef Statkus to orientalne perfumy dla kobiet. Juozas Statkevicius został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, kolendra, paczula, piżmo, benzoes, wanilia, drzewo kaszmirowe, kadzidło i kardamon.

Perfume rating: 3.00 out of 5 with 3 votes.

Perfumowe Nuty

Jaśmin Kolendra Paczula Piżmo Benzoes Wanilia Drzewo kaszmirowe Kadzidło Kardamon

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 2
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Juozas Statkevicius by Juozas Statkevicius Josef Statkus.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Juozas Statkevicius Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Otwarcie to piwniczno-terpentynowa paczula, od razu z kadzidłem i drewnem i gdybym nie wiedziała, że to kaszmir, to podejrzewała bym heban, ze względu na występującą czasami a przykrą umiejętność zbaczania w kierunku woni przypominających octan etylu lub aceton (patrz: zmywacze do paznokci). Ale straszne te ciągotki trwają tylko chwilę, a potem robi się drzewnie. Tak, to perfumy przede wszystkim drzewne, a nie orientalne, orient spotykamy tu niejako przy okazji eksplorowania akordu drewna. Drewno + kadzidło, drewno + paczula, paczula która jest obecna przez cały czas. Tak opisać można by trzon tej kompozycji... Mocno wyczuwalny jest też benzoes, który zaokrągla całość i powoduje, że składniki wydają się być bardzo zbalansowane - zupełnie jak w dobrym winie. Wanilii i jaśminu nie czuje się w ogóle. Podobnie rzecz ma się z kolendrą - jest ledwo wyczuwalna, istnieje gdzieś na granicy percepcji nut, chociaż jest. Rozumiana jako zielone listki a nie nasiona. Natomiast o wiele mocniej niż kolendrę wyczuwa się kardamon, który pracowicie i przyjemnie wierci w nosie. Zapach gaśnie paczulą w objęciach benzoesu. Nuty objawiają się hurtowo i inaczej, niż wskazywała by piramida: zatem albo układ kompozycji jest nietypowy, albo dodano jakieś molekuły.

"Juozas Statkevicius" łączy sprzeczności - dokładnie tak, jak zakładał jego twórca, ale nie ma w nim mroku i nie stoi "po ciemnej stronie mocy" jak można by wnioskować po flakonie czy składzie. Czerpie z tradycji, ale jest przy tym bardzo nowoczesny. Jest delikatny i jest mocny, jest ciemnym i jasnym drewnem. W pełni też odzwierciedla inspiracje artystyczne projektanta. Juozas Statkevičius bowiem z powodzeniem tworzy nie tylko kolekcje ubrań, ale i cudowne kostiumy teatralne i operowe. A jeżeli przyjrzeć się im dokładniej, to znajdzie się ów wspólny mianownik z omawianymi perfumami: ewidentne inspiracje minionymi modami czy fasonami, widoczne w krojach i w percepcji ubrania jako formy, która przetworzona zostaje w nowoczesny, momentami minimalistyczny sposób. Chłodno, z naciskiem na zdystansowaną elegancję nie pozbawioną wszak ekspresji. Wszystko jest wyważone, tak w ubraniach, jak w perfumach. Nie ma krzyków, histerii, szoku - jest zwarta, ELEGANCKA FORMA.

Trwałość i dyfuzja przeciętne.

May
14
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Juozas Statkevicius marki Juozas Statkevicius Josef Statkus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Juozas Statkevicius marki Juozas Statkevicius Josef Statkus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy orientalne
Hanae Mori Hanae Mori Joop! Nightflight Serge Lutens Fumerie Turque Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Bath and Body Works Exotic Coconut Escentric Molecules Molecule 02 Maitre Parfumeur et Gantier Ambre Precieux Paul & Joe Bleu Nez a Nez Vanithe Fendi Theorema Esprit d`Ete M. Micallef Mon Parfum Halston Woman Amber

Advertisement

Popularne marki i zapachy: