Marki » I-K » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Viva La Juicy La Fleur Juicy Couture dla kobiet

Viva La Juicy La Fleur Juicy Couture dla kobiet

karmelowy

Viva La Juicy La Fleur marki Juicy Couture to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Viva La Juicy La Fleur został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są mandarynka, czerwone jagody i lilia wodna; nutami serca są wiciokrzew, gardenia i jaśmin; nutami bazy są wanilia, karmel i drzewo sandałowe.

Mandarynka Czerwone jagody Lilia wodna

Wiciokrzew Gardenia Jaśmin

Wanilia Karmel Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Viva La Juicy La Fleur by Juicy Couture.

Viva la Juicy
Viva La Juicy Noir
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia
Rogue Love

Viva La Juicy La Fleur Recenzje Perfum

lugaru
lugaru

Zapach lekki, słodki, nie męczący.Spokojnie nadaje się na cieplejszy dzień. Jest dość jednostajny, praktycznie cały czas pachnie tak, jak przy otwarciu. Trwałośc ok 3-4 godziny. Świetnie poprawia humor zawartość butelki i sama butelka:). Oczywiście jeśli dla kogoś kokardka jest zbyt infantylna, to można ją bez problemu zdjąć:). Kupiłam w ciemno i nie żałuję.

Weronique
Weronique

Zapach przyjemny letni,ciepły, kobiecy i szkoda, ze taka marna trwałość. Po 30min. właściwie niewyczuwalny.

mala9mi
mala9mi

Lubię Viva La juicy ale trochę mnie denerwuje jego słaba trwałość.

Wersję La Fleur zamówiłam w ciemno. Że zapach mi się spodoba to było niemal pewne ale obawiałam się o trwałość. Bo zwykłe VLJ to woda perfumowana a La Fleur to tylko woda toaletowa...ale jednak perfumoholizm wygrał i wkrótce trzymałam w dłoni własny flakon.

Od razu powiem, że (o dziwo) La Fleur trzyma się na mnie dłużej niż zwykłe VLJ bo wytrzymuje aż 4 godziny a na ubraniach nawet cały dzień i w dodatku jest dobrze wyczuwalny przez otoczenie. W każdym razie butelka jest duża, cena niewysoka więc można się psikać i psikać i psikać do woli.

Sam zapach jest niemal bliźniaczy z wersją podstawową ale nieco mniej zawiesisty, bardziej przestrzenny. I jeśli ktoś nie ma problemu z trwałością jednej lub drugiej wersjo to posiadanie obydwu flakonów jest raczej zbędne. La Fleur pachnie słodkimi owocami, jagodami, cytrusami podlanymi karmelowo-waniliowym sosem. A gdzieś dalej stoi wazon z gardeniami i jaśminem.

Ten zapach kojarzy mi się z ciepłym latem. Właśnie wyszłam spod prysznica a moja skóra i włosy jeszcze pachną owocowym żelem pod prysznic.

To radosny, nieskomplikowany zapach. Ale jak poprawia humor! Poza tym Viva La Juicy La Fleur oraz jego podstawowa wersja mają pewną wspólną cechę - są słodkie, nieskomplikowane ale nie są tandetne.

Flakon jak to u Juicy oczywiście uroczy, jestem ich fanką. Wszystkich, bez wyjątku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Juicy Couture Viva La Juicy La Fleur, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Viva La Juicy La Fleur marki Juicy Couture. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Viva La Juicy La Fleur marki Juicy Couture reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Nina Lancome La Vie Est Belle Laura Biagiotti Laura Montale Intense Cafe Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Lancome La Nuit Tresor Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Mugler Alien Essence Absolue Mariah Carey Lollipop Splash Inseparable Trussardi Trussardi Delicate Rose Yves Saint Laurent Black Opium Jean Paul Gaultier Classique Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Sarah Jessica Parker Lovely Donna Karan DKNY Viktor&Rolf Bonbon Yves Saint Laurent Parisienne Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Mugler Innocent Moschino Moschino Funny!