Marki » I-K » « Grupy

Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn

Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia Artisan Blu John Varvatos dla mężczyzn Zdjęcia

Artisan Blu marki John Varvatos to perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Artisan Blu został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda, bazylia, gorzka pomarańcza i kolczoch; nutami serca są geranium, palmarosa, irys, kwiat pomarańczy i szałwia muszkatołowa; nutami bazy są paczula, cedr, sosna, pistacja i tamarisk.

Bergamotka Lawenda Bazylia Gorzka pomarańcza Kolczoch

Geranium Palmarosa Irys Kwiat pomarańczy Szałwia muszkatołowa

Paczula Cedr Sosna Pistacja Tamarisk

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Artisan Blu by John Varvatos.

Artisan Blu Recenzje Perfum

amen
amen

Johnny, chcesz być chyba starszy niż jestes?
Tak szczerze, to Johnny Varvejtos z powodzeniem udaje chyba markę, która próbuje być marką retro w nowoczesnej odsłownie. Tak sobie wącham wszytskie ich wypusty i myślę, że grupa docelowa to faceci, którzy z nostalgią patrza w przeszłość, szukając czegoś ze starych zapachów na rynku perfumeryjnym. I Artisan Blue wpisuje się własnie w tą konwencję - zero niespodzianek. Co w takim razie jest w tym zapachu?
Po pierwsze, świetny flakon. Ale tu brak zaskoczenia, bo podobny flakon z charakterystyczną plecionką Johny już wydał. Po drugie: duch przeszłości plus wrażenie naturalności. Otwarcie zielone, dokładnie tak jak w spisie nut. Bazylia złagodzona bergamotką, ochłodzona lawendą. I jeszce więcej zieloności pochodzącej z kolczocha dostępnego w każdym Carrefourze (żart). NAwiązanie do Dunhill Icon? Jak najbardziej! Fani Dunhilla mogą spokojnie przemyśleć testy...
W skrócie: elegancki dziad, który ma w sobie coś uroczego ale nie każdy chciałby go zaprosić na imprezę, bo wciąż jest dziadem. I pachnie dziadem. W tym mejscu muszę nadmienić, że staram się ocenić ten zapach jak najbardziej obiektywnie się da, ponieważ mnie "staro dziadkowe" OTWARCIE NIE PRZESZKADZA. Takie zapachy mają coś w sobie jeśli nie znosi się nowoczesnej sztampy. Punkt za naturalność, punkt za zieloność, punkt za ładne ujęcie bazylii. Gimbaza jednak się skrzywi, nie ma co gadać...
A co jest dalej? Pole ogórków. Bezkresne pole ogórków. Rano, o wschodzie słońca. Grażyna na pewno zrobi z nich pyszną sałatkę na obiad... A tak serio, kiedy spryskałem się tym zapachem i wyszedłem na miasto, to czułem znienawidzony przez wyszystkich, typowy dla lat 90 ogór, poganiany ogórem. Przełamany bardzo delikatnym iryskiem, który wyrósł na polu ogórków zupełnie przypadkiem. I trochę szałwii, to przyznaję. fajnie... Zapach dzięki temu ma w sobie trochę kremowości. Super...
Tak szczerze, to kupiłem ten zapach z premedytacją i dostałem to co można spodziewać się po marce. Zapach udający zapach retro, świeży, ogórkowo-zielony, z ładną nutą bazylii. Chyba lepiej sie go nosi niż wącha bezpośrednio ze skóry. O dziwo zapach ma dużą projekcję na mnie, co jest plusem. Suma sumarum, nie będę wieszał psów na tym zapachu. Jeśli ktoś chce pachnieć tak jak to opisałem - go ahead! Jest on jednak taki, jak napisałem powyżej. Tylko dla fanów marki, fanów ogóreczka, bazylii, lub modern-retro. Sounds like fun?

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum John Varvatos Artisan Blu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu John Varvatos Artisan Blu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Artisan Blu marki John Varvatos. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Artisan Blu marki John Varvatos reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Yeslam Darling Rose Joop! Joop! Go Electric Heat Demeter Fragrance Pure Soap Diesel Fuel For Life She Summer Ulric de Varens Varens Original Spring Tea DSH Perfumes Fire Opal (Orange 2; Natural) Carolina Herrera 212 H2O Men Keiko Mecheri Iris d`Argent Christian Audigier Ed Hardy Hearts & Daggers for Her Julian Rouas Private Collection Cartier Roadster Black Michael Kors Island Palm Beach