Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn

Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Madame Pompadour JoAnne Bassett dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Madame Pompadour marki JoAnne Bassett to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Madame Pompadour został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest JoAnne Bassett. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, wanilia, klementynka, werbena cytrynowa, magnolia champaka, neroli, róża bułgarska, jaśmin wielkolistny i drzewo sandałowe.

Gardenia Wanilia Klementynka Werbena cytrynowa Magnolia champaka Neroli Róża bułgarska Jaśmin wielkolistny Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Madame Pompadour by JoAnne Bassett.

Madame Pompadour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum JoAnne Bassett Madame Pompadour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu JoAnne Bassett Madame Pompadour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Madame Pompadour marki JoAnne Bassett. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Madame Pompadour marki JoAnne Bassett reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Voile de Jasmin Jennifer Lopez Still Estée Lauder Beautiful Summer Bouquet Neil Morris Rainflower Jardin de France Chevrefeuille Houbigant Quelques Fleurs l`Original Perfumer`s Workshop Tea Rose Kate Moss Kate Summer Time Pacifica Malibu Lemon Blossom Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 5 Bond No 9 Harrods Rose