📡 Fragrantica team reporting Esxence live now from Milan, Italy! Click to watch! 📺

Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetyver Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn

Vetyver Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Vetyver Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Vetyver marki Jo Malone London to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetyver został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, gałka muszkatołowa, estragon i wetyweria.

Pomarańcza Gałka muszkatołowa Estragon Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetyver by Jo Malone London.

Vetyver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Vetyver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Vetyver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetyver marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetyver marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Extreme Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Geo. F. Trumper Lavender Water Van Cleef & Arpels Eau du Tsar Salvador Dali Black Sun Sport Mexx Mexx Black for Him Carolina Herrera 212 Men On Ice 2009 Xerjoff Dhofar Borsalino Cologne Intense s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Man Pal Zileri Collezione Privata Blu di Provenza