Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone London dla kobiet

Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone London dla kobiet

wodny
Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia Lotus Blossom & Water Lily Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia

Lotus Blossom & Water Lily marki Jo Malone London to kwiatowe perfumy dla kobiet. Lotus Blossom & Water Lily został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, frezja, jaśmin, lilia wodna i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, drzewo gwajakowe i kadzidło.

Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Wiciokrzew Frezja Jaśmin Lilia wodna Lotos

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Drzewo gwajakowe Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lotus Blossom & Water Lily by Jo Malone London.

Lotus Blossom & Water Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Lotus Blossom & Water Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Lotus Blossom & Water Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lotus Blossom & Water Lily marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lotus Blossom & Water Lily marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Tom Tailor Bodytalk Woman Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Prince 3121 Oriflame Radiant Lights Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Pacifica Nerola Orange Blossom Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Basile Basile Young Sanctuary Black Iris & Peony