Marki » I-K » kwiatowo - zielone « Grupy

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone London dla kobiet

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone London dla kobiet

Honeysuckle & Jasmine Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia

Honeysuckle & Jasmine marki Jo Malone London to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Honeysuckle & Jasmine został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są hiacynt, liść czarnej porzeczki, neroli i galbanum; nutami serca są irys, jaśmin, wiciokrzew, róża i konwalia; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Hiacynt Liść czarnej porzeczki Neroli Galbanum

Irys Jaśmin Wiciokrzew Róża Konwalia

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Honeysuckle & Jasmine by Jo Malone London.

Honeysuckle & Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Honeysuckle & Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Honeysuckle & Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Honeysuckle & Jasmine marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Honeysuckle & Jasmine marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Dior Chris 1947 Perry Ellis Perry Woman Avon Be Spontaneous Lubin L`Eau Neuve Crabtree & Evelyn Lily of the Valley Gres Pastel de Cabotine Weil Eau de Weil Guerlain Les Voyages Olfactifs 03 Paris-Tokyo Tocca Aqua Profumata Amalfi Love & Toast Juniper Gin Schiaparelli Shocking You Jeanne Arthes Boum Muscat