Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Ginger Biscuit Jo Malone London dla kobiet

Ginger Biscuit Jo Malone London dla kobiet

karmelowy
cynamonowy
Ginger Biscuit Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia Ginger Biscuit Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia Ginger Biscuit Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia Ginger Biscuit Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia

Ginger Biscuit marki Jo Malone London to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Ginger Biscuit został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Perfumy zawierają takie składniki, jak cynamon, gałka muszkatołowa, imbir, karmel, fasolka tonka, orzech laskowy i wanilia.

Cynamon Gałka muszkatołowa Imbir Karmel Fasolka tonka Orzech laskowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ginger Biscuit by Jo Malone London.

Ginger Biscuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Ginger Biscuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Ginger Biscuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ginger Biscuit marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ginger Biscuit marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

beauty at ebay
Inne z grupy orientalno - waniliowe
Davidoff Good Life Comptoir Sud Pacifique Vanille Banane Lolita Lempicka L`eau de Minuit Chopard Happy Spirit Magical Nights Corine de Farme M'zelle Vanille Chocolat Susanne Lang Sula Vanilla Blossom Demeter Fragrance My Melody Parfume de Vanille Cherry Vanilla Hilde Soliani Doolciiisssimo Esteban Baume Tolu Monotheme Fine Fragrances Venezia Vanilla Blossom Pacifica Indian Coconut Nectar