Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Earl Grey & Cucumber Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn

Earl Grey & Cucumber Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn

wodny
wosku pszczelego
Earl Grey & Cucumber Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Earl Grey & Cucumber Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Earl Grey & Cucumber Jo Malone London dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Earl Grey & Cucumber marki Jo Malone London to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Earl Grey & Cucumber został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christine Nagel. Nutami głowy są jaśmin, bergamotka, czerwone jabłko i nuty wodne; nutami serca są dzięgiel i ogórek; nutami bazy są piżmo, cedr virginia, wosk pszczeli i wanilia.

Jaśmin Bergamotka Czerwone jabłko Nuty wodne

Dzięgiel Ogórek

Piżmo Cedr Virginia Wosk pszczeli Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Earl Grey & Cucumber by Jo Malone London.

Teazzurra
Harmony of Bamboo

Earl Grey & Cucumber Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Earl Grey and Cucumber to zdecydowanie bardziej herbata (raczej całkiem zielona z niewielkim dodatkiem Earl Grey) niż ogórek.
Słodka! Mocno doprawiona miodem wielokwiatowym.
W bazie nabiera owocowości.
Komfortowy, słodko-świeży, przytulny zapach.
Przyjemny i bezpieczny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Earl Grey & Cucumber, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Earl Grey & Cucumber, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Earl Grey & Cucumber marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Earl Grey & Cucumber marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Molinard Double Fraîcheur pour Lui Aubusson Aubusson Man in Blue Paul Sebastian PS Fine Cologne L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance Chloe Eau de Fleurs Lavande Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Krigler Established Cognac 66 Clarins Eau des Jardins Caswell Massey Michelsen's Bay Rum Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer Jeanne Arthes Cassandra Pour Homme