Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone London dla kobiet

Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone London dla kobiet

dymny
Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia Dark Amber & Ginger Lily Jo Malone London dla kobiet Zdjęcia

Dark Amber & Ginger Lily marki Jo Malone London to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Dark Amber & Ginger Lily został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są czarny kardamon, imbir i różowy pieprz; nutami serca są jaśmin, orchidea, lilia wodna i róża; nutami bazy są skóra, drzewo sandałowe, kadzidło kyara (olibanum), paczula i czarna ambra.

Czarny kardamon Imbir Różowy pieprz

Jaśmin Orchidea Lilia wodna Róża

Skóra Drzewo sandałowe Kadzidło Kyara (olibanum) Paczula Czarna ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dark Amber & Ginger Lily by Jo Malone London.

Dark Amber & Ginger Lily Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Dark Amber & Ginger Lily, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Dark Amber & Ginger Lily, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dark Amber & Ginger Lily marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dark Amber & Ginger Lily marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Himalaya Donna Karan Cashmere Mist Alfred Dunhill Dunhill Pursuit Guerlain Habit de Metal Etro Shaal Nur Bijan DNA for Men 2004 Montale Vetiver Des Sables Jacomo Jacomo de Jacomo Barbara Bui Le Parfum Adidas Adidas Game Spirit Strellson Strellson No 1 Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir