Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Amber & Lavender Jo Malone London dla mężczyzn

Amber & Lavender Jo Malone London dla mężczyzn

Mam: 3

Amber & Lavender Jo Malone London dla mężczyzn Zdjęcia Amber & Lavender Jo Malone London dla mężczyzn Zdjęcia

Amber & Lavender marki Jo Malone London to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Amber & Lavender został wydany w 1995 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jo Malone. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i mięta; nutami serca są konwalia, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są mirra, paczula i ambra.

Bergamotka Lawenda Mięta

Konwalia Goździk (przyprawa) Cynamon

Mirra Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amber & Lavender by Jo Malone London.

Amber & Lavender Recenzje Perfum

Stefcia206
Stefcia206

Perfumy dla prawdziwego mężczyzny.Mega trwałe - jak olejek :) mega korzenne! ostre... Ale niesamowite jak wszystkie Jo Malone!

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jo Malone London Amber & Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jo Malone London Amber & Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amber & Lavender marki Jo Malone London. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amber & Lavender marki Jo Malone London reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Cerruti CerrutiSi Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Paul Smith Paul Smith London Men Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Bijan Bijan Men Hollister Socal for Men Armand Basi Silver Nature Mark Buxton Around Midnight Fragrances of Ireland Patrick Charriol Charriol Men Jacques Bogart Arabian Nights