Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jimmy Choo Exotic (2015) Jimmy Choo dla kobiet

Jimmy Choo Exotic (2015) Jimmy Choo dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 2 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

Jimmy Choo Exotic (2015) Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Jimmy Choo Exotic (2015) marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jimmy Choo Exotic (2015) został wydany w 2015 roku. Jimmy Choo Exotic (2015) stworzyli Olivier Polge, Veronique Nyberg i Domitille Bertier. Nutami głowy są czarna porzeczka i różowy grejpfrut; nutami serca są passiflora i orchidea; nutami bazy są malina i paczula.

Czarna porzeczka Różowy grejpfrut

Passiflora Orchidea

Malina Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jimmy Choo Exotic (2015) by Jimmy Choo.

Heat Rush
Jimmy Choo
Jimmy Choo Exotic (2014)

Jimmy Choo Exotic (2015) Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2015), ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Jimmy Choo Exotic (2015), możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jimmy Choo Exotic (2015) marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jimmy Choo Exotic (2015) marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Manifesto Britney Spears Believe Gucci Gucci Rush Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Yves Rocher Quelques Notes d’Amour Yves Rocher Rose Oud Lolita Lempicka Sweet Giorgio Armani Armani Code for Women Chanel Allure eau de parfum Givenchy Pi Lacoste Lacoste Pour Femme Gucci Gucci Guilty Yves Rocher Moment de Bonheur Lolita Lempicka Si Lolita Giorgio Armani Acqua di Gioia Essenza Penhaligon`s LP No:9 Guerlain Shalimar Souffle de Parfum Mugler Womanity Eau pour Elles Eisenberg J'ose Giorgio Armani Idole d`Armani