Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blossom Jimmy Choo dla kobiet

Blossom Jimmy Choo dla kobiet

kwaśny
Blossom Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Blossom Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia Blossom Jimmy Choo dla kobiet Zdjęcia

Blossom marki Jimmy Choo to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Blossom został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Louise Turner. Nutami głowy są cytrusy, czerwone jagody i malina; nutami serca są groszek pachnący i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i białe piżmo.

Cytrusy Czerwone jagody Malina

Groszek pachnący Róża

Drzewo sandałowe Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blossom by Jimmy Choo.

Blossom Recenzje Perfum

MilaLaw
MilaLaw

No i dzisiaj z ,,CHCE" zniknęło z mojej listy na ,,Z braku laku". Żeby nie było, jestem kochanką słodkich perfum ale to? Sama nie wiem , przypominają mi słodkie ulepki które kupowałam będąc nastką i nie miałam pieniędzy na drogie perfumy.Słodki, dosyć miły trochę czuję tu również ulepków Escady. Ja tu bardzo wyczuwam malinę. Ogółem...totalnie bez szału.

Gagatek9
Gagatek9

Odkryłam ten zapach zimą i od razu kupiłam z myślą o nadchodzącym lecie. Teraz mam takie mieszane uczucia, z jednej strony jest taki jak lubię - lekki, słodki, kwiatowo-owocowy i nawet dość trwały. Z drugiej strony używany codziennie męczy i zaczyna mnie denerwować, bo jest aż za słodko. Muszę sobie go dozować bo nie sposób codziennie go na siebie wylewać i nadal się nim cieszyć. Ogólnie zapach i trwałość na plus, ale co za dużo to niezdrowo.

gardenia
gardenia

Błaaa...ale sztuczny owocowy ulep - mieszanka kolorowych landrynek Brando do psikania. Zjeść nawet czasem lubiłam, kolorki nęciły ale tu w otwarciu Blossom to prawdziwy atak szklanych sztucznie kolorowych i sztucznie smakujących owoców. Po pół godziny uspakaja się "toto" i robi się z lekka pudrowo, czysto, dominuje słodycz czegoś czerwonego, cieniutka sztuczna malina wymieszana z jakimś pudrowym kwiatkiem. Gdybym oceniała wyroby Pana Choo po tym zapachu, byłabym święcie przekonana, że projektuje tandetne buty dla miejskich "dżag", chcących zabłysnąć czymś co się sili na "dizajn" podrobiony z półek drogich sklepów.
Dość trwałe, wtórne, sztuczne i kompletnie nie warte tej ceny. Gdyby to była Puma czy Avon poleciłabym, bo ten zapach krzywdy nikomu nie zrobi, jest nawet bardzo miły...ale Jimmy Choo chyba zobowiązuje? Widać, że nie, wystarczy być...na półce w lepszej perfumerii i odcinać kupony od drogich butów. Panie Choo, ale z Pana "artysta"...

hedera_helix
hedera_helix

Jeden z najładniejszych zapachów, które ostatnio testowałam i w konsekwencji zakupiłam:) Jest słodki, owocowy, choć z reguły wolę orientalno-kwiatowe perfumy. Przyjemny w odbiorze, wyczuwalny przez otoczenie i komplementowany. Trwałość do ok. 8 godzin.

Sobi
Sobi

Lubię owocki w perfumach, lubię też klasycznego Jimmego Choo, ale blossom to jakaś syropkowo ulepna zgroza. Pierwsze sekundy są fajne taki owocowy power, ale potem zapach odjeżdza w stronę syropowego ulepu. Przypomina mi zapachem avonowskie szampony dla małych dziewczynek i sztyfty do ust o zapachu malinowym. W sumie może komuś się to podobać, ja będę raczej stała na uboczu z nadzieją, że nie przyjdzie mi obcować z tym zapachem w przyszłości.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jimmy Choo Blossom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jimmy Choo Blossom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blossom marki Jimmy Choo. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blossom marki Jimmy Choo reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior (new) Dolce&Gabbana The One Bvlgari Omnia Coral Christian Dior Dior Addict Eau Delice Lanvin Eclat d’Arpège Jimmy Choo Jimmy Choo Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche Oriflame Precious Moments Christian Dior J`adore Christian Dior J`Adore L`Absolu Dolce&Gabbana The One for Men Versace Bright Crystal Trussardi Trussardi Delicate Rose Givenchy Ange Ou Demon Le Secret (2014) Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Dolce&Gabbana Rose The One Gucci Gucci No 3 Liu Jo Liu Jo Eau de Parfum