Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Everose Jil Sander dla kobiet

Everose Jil Sander dla kobiet

Everose Jil Sander dla kobiet Zdjęcia Everose Jil Sander dla kobiet Zdjęcia

Everose marki Jil Sander to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Everose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są grejpfrut, biały pieprz i róża; nutami serca są płatki róży, jaśmin i malina; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, paczula i wanilia.

Grejpfrut Biały pieprz Róża

Płatki róży Jaśmin Malina

Drzewo kaszmirowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Everose by Jil Sander.

Jil Sander Eve
Coco Mademoiselle

Everose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jil Sander Everose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jil Sander Everose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Everose marki Jil Sander. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Everose marki Jil Sander reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau de Toilette Balenciaga Balenciaga Paris Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Bottega Veneta Bottega Veneta Masaki Matsushima Masaki Shiro Chanel Chanel N°5 Eau Premiere Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Chanel Chanel No 19 Eau de Parfum Gucci Gucci Guilty Cartier Baiser Vole Essence de Parfum Sisley Sisley Eau de 3 Cartier La Panthere Versace Vanitas Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Chanel Cristalle Eau de Toilette Gres Cabotine Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Chance Eau Fraiche Gucci Gucci Eau de Parfum Nina Ricci Premier jour