Marki » I-K » orientalno - fougere « Grupy

Vespero Jeroboam dla mężczyzn

Vespero Jeroboam dla mężczyzn

skórzany

Vespero marki Jeroboam to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Vespero został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vanina Muracciole. Nutami głowy są bergamotka, jabłko i różowy grejpfrut; nutami serca są cedr, geranium, skóra i jaśmin; nutami bazy są paczula, ambra, nuty drzewne i piżmo.

Bergamotka Jabłko Różowy grejpfrut

Cedr Geranium Skóra Jaśmin

Paczula Ambra Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vespero by Jeroboam.

Vespero Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeroboam Vespero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeroboam Vespero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vespero marki Jeroboam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vespero marki Jeroboam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Parfums DelRae Bois de Paradise Profumum Roma Thundra Roberto Cavalli Serpentine Silver The Body Shop White Musk Intrigue Les Parfums de Rosine Rose d`Homme Bruno Banani About Men Calvin Klein Eternity Aqua for Men Porsche Design The Essence Summer Ice Clive Christian C for Women Renato Balestra Argento Pour Homme Cinq Mondes Pluie de Pétales de Fleurs d'Oranger Acqua Novara odo-res 47