Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Ambra Jeroboam dla kobiet i mężczyzn

Ambra Jeroboam dla kobiet i mężczyzn

Ambra marki Jeroboam to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Ambra został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vanina Muracciole. Nutami głowy są bergamotka, geranium i kadzidło; nutami serca są balsam peruwiański i paczula; nutami bazy są wetyweria, wanilia, fasolka tonka i piżmo.

Bergamotka Geranium Kadzidło

Balsam peruwiański Paczula

Wetyweria Wanilia Fasolka tonka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ambra by Jeroboam.

Ambra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeroboam Ambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeroboam Ambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ambra marki Jeroboam. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ambra marki Jeroboam reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Christian Dior Dune Rochas Absolu Cerruti Cerruti 1881 Black Givenchy Pi Metallic Collector becker.eshaya Golden Amber Lorenzo Villoresi Alamut Ava Luxe Hong Kong Garden Lili Bermuda Cedar DSH Perfumes Sandalo Inspiritu DSH Perfumes Vintage Patchouly Creed Spice and Wood Angel Schlesser Oriental Dream