Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Portiolli Red Jequiti dla mężczyzn

Portiolli Red Jequiti dla mężczyzn

Portiolli Red Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia

Portiolli Red marki Jequiti to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Portiolli Red został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są bergamotka, kmin, grejpfrut, rozmaryn, cytryna, ananas i gałka muszkatołowa; nutami serca są goździk (przyprawa), kwiat pomarańczy, geranium, szafran i liść fiołka; nutami bazy są labdanum, cedr, fasolka tonka, wanilia, wetyweria i ambra.

Bergamotka Kmin Grejpfrut Rozmaryn Cytryna Ananas Gałka muszkatołowa

Goździk (przyprawa) Kwiat pomarańczy Geranium Szafran Liść fiołka

Labdanum Cedr Fasolka tonka Wanilia Wetyweria Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Portiolli Red by Jequiti.

Portiolli Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Portiolli Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Portiolli Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Portiolli Red marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Portiolli Red marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chevignon Best of Chevignon Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Eau de Jade Clean Clean Sweet Layer Acqua di Genova Colonia Classica L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 Everlast Cactus Shot Tallulah Jane 333 Tocca Bianca DSH Perfumes For the Groom Space NK Laughter Acqua di Parma Essenza di Colonia Intelligent Nutrients Innercalm