Marki » I-K » orientalno - drzewne « Grupy

Malte Single Jequiti dla mężczyzn

Malte Single Jequiti dla mężczyzn

Malte Single marki Jequiti to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Malte Single został wydany w 2016 roku. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są jaśmin i czarny pieprz; nutami bazy są ambra i nuty drzewne.

Cytrusy

Jaśmin Czarny pieprz

Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Malte Single by Jequiti.

Malte Single Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Malte Single, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Malte Single, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Malte Single marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Malte Single marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Obsession for Men Naomi Campbell Sunset Al-Rehab Saat Safa Al-Rehab Aroos AL-Bahrain Davidoff Silver Shadow Pure Blend Kenneth Cole Kenneth Cole New York Women Aveda Aveda Love ID Parfums Le Temps de Reines Lorenzo Villoresi Incensi Ella Mikao Yujin Men D.S. & Durga Smoked Amber Esteban Cedre