Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Luan Santana VIP Feminino Jequiti dla kobiet

kawowy
Luan Santana VIP Feminino Jequiti dla kobiet Filmy
Luan Santana VIP Feminino Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Luan Santana VIP Feminino marki Jequiti to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Luan Santana VIP Feminino został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są mandarynka, brzoskwinia i kardamon; nutami serca są kawa, drewno kaszmirowe i pralina; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Mandarynka Brzoskwinia Kardamon

Kawa Drewno kaszmirowe Pralina

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Luan Santana VIP Feminino by Jequiti.

Luan Santana VIP Feminino Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Luan Santana VIP Feminino, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Luan Santana VIP Feminino, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Luan Santana VIP Feminino marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Luan Santana VIP Feminino marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
La Perla Eclix Comptoir Sud Pacifique Vanille Pineapple Serendipity 3 Serendipitous Les Nereides Douceur de Vanille Lavanila Laboratories Vanilla Spice Voluspa Jasmine Brown Sugar Corine de Farme M'zelle Creme Brulee Prince Matchabelli Cotton Candy Girly Girl Jessica Simpson Dessert Treats Vanilla Ice Cream Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver