Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn

L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn

ziołowy
L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia L`Attitude Libre Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia

L`Attitude Libre marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, L`Attitude Libre został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są cytryna, bazylia i bergamotka; nutami serca są lawenda, szałwia i drzewo sandałowe; nutami bazy są ambra, cedr i paczula.

Cytryna Bazylia Bergamotka

Lawenda Szałwia Drzewo sandałowe

Ambra Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Attitude Libre by Jequiti.

L`Attitude Libre Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti L`Attitude Libre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti L`Attitude Libre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Attitude Libre marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Attitude Libre marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Givenchy Xeryus Joop! Jump Avon His Story Alviero Martini Geo Uomo Lancetti Lancetti Homme Bijan Bijan Black for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Jean Charles Brosseau The Brun Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux CnR Create Taurus for Men