Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Jolie Nuit Jequiti dla kobiet

Jolie Nuit Jequiti dla kobiet

karmelowy
Jolie Nuit Jequiti dla kobiet Zdjęcia

Jolie Nuit marki Jequiti to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Jolie Nuit został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hernan Figoli. Nutami głowy są bergamotka, czarna porzeczka, zielone jabłko i morela; nutami serca są jaśmin, malina, piwonia i róża; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia, cedr i karmel.

Bergamotka Czarna porzeczka Zielone Jabłko Morela

Jaśmin Malina Piwonia Róża

Piżmo Ambra Wanilia Cedr Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jolie Nuit by Jequiti.

Jolie Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Jolie Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Jolie Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jolie Nuit marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jolie Nuit marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Joop! All About Eve Liz Claiborne Curve Laura Biagiotti Aqua di Roma Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Geir Ness Laila Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Victoria`s Secret Secret Crush Benetton Benetton Giallo Woman Eisenberg I Am Joya FvsS: Composition No. 1 Tommy Bahama Set Sail Martinique