Marki » I-K » aromatyczno - wodne « Grupy

Fontainebleau Indigo Jequiti dla mężczyzn

Fontainebleau Indigo Jequiti dla mężczyzn

Fontainebleau Indigo Jequiti dla mężczyzn Zdjęcia

Fontainebleau Indigo marki Jequiti to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Fontainebleau Indigo został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są jabłko, cytryna, pomelo i nuty przyprawowe; nutami serca są cedr, fiołek, kwiat pomarańczy i nuty morskie; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i drewno kaszmirowe.

Jabłko Cytryna Pomelo Nuty przyprawowe

Cedr Fiołek Kwiat pomarańczy Nuty morskie

Ambra Fasolka tonka Drewno kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fontainebleau Indigo by Jequiti.

Fontainebleau Indigo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Fontainebleau Indigo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Fontainebleau Indigo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fontainebleau Indigo marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fontainebleau Indigo marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Paris Hilton Just Me for Man Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf L`Erbolario Nostos Nautica Oceans Quiksilver Quiksilver for Men James Heeley Sel Marin Bronnley Body Care Tiens Envol Bath and Body Works Ocean S-Perfume S-Perfume v1.05 Jet Scent Burberry Burberry Sport Ice for Men