Marki » I-K » orientalne « Grupy

Elixir Jequiti dla kobiet

Elixir Jequiti dla kobiet

Elixir marki Jequiti to orientalne perfumy dla kobiet. Elixir został wydany w 2012 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty drzewne, ambra, wanilia i nuty przyprawowe.

Nuty kwiatowe Nuty drzewne Ambra Wanilia Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir by Jequiti.

Elixir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Elixir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Elixir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Oriflame Precious Eau de Parfum Gai Mattiolo That's Amore! Lui Prada No10 Myrrhe Bath and Body Works Sensual Amber Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Penhaligon`s Artemisia Jardin de France Angelique Le Labo Poivre 23 London Oriflame Nomadic Boadicea the Victorious Explorer Omnia Profumi Ambra Ermenegildo Zegna Zegna Forte