Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Champs Fort Jequiti dla mężczyzn

Champs Fort Jequiti dla mężczyzn

Champs Fort marki Jequiti to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Champs Fort został wydany w 2017 roku. Nutami głowy są cytryna i mięta; nutą serca jest paczula; nutą bazy jest piżmo.

Cytryna Mięta

Paczula

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Champs Fort by Jequiti.

Champs Fort Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Champs Fort, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Champs Fort, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Champs Fort marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Champs Fort marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Giorgio Armani Emporio Armani Lui Roberto Cavalli Just Cavalli Blue Chanel Allure Homme Sport Cologne Sport Mugler Innocent Illusion Billy Jealousy Illicit IVR Swiss Group Eaudesalpes Hierba Verbena & Te Verde Guerlain Aroma Allegoria Aromaparfum Vitalising Kenzo Power Cologne Norma Kamali Olive You Henri Bendel Pink Grapefruit & Vetiver Bourjois Masculine Evasion