Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Aire Electric Jequiti dla mężczyzn

Aire Electric Jequiti dla mężczyzn

Aire Electric marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Aire Electric został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są szałwia muszkatołowa i czarny pieprz; nutami bazy są cedr, paczula, drzewo sandałowe i piżmo.

Bergamotka Cytryna Mandarynka

Szałwia muszkatołowa Czarny pieprz

Cedr Paczula Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aire Electric by Jequiti.

Aire Electric Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Aire Electric, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Aire Electric, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aire Electric marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aire Electric marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Dolce&Gabbana D&G Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Jean Paul Gaultier Fleur du Mâle Ralph Lauren Polo Blue Diesel Fuel for Life Homme Sean John Unforgivable Michael Kors Michael for Men Penhaligon`s English Fern Erox Realm Men Tous Tous In Heaven Him Loewe Loewe Pour Homme Jacques Bogart Bogart