Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Aire Altitude Jequiti dla mężczyzn

Aire Altitude Jequiti dla mężczyzn

Aire Altitude marki Jequiti to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Aire Altitude został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są cytryna, lawenda i cytrusy; nutami serca są galbanum, goździk (roślina) i paczula; nutami bazy są mech, cedr i skóra.

Cytryna Lawenda Cytrusy

Galbanum Goździk (roślina) Paczula

Mech Cedr Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aire Altitude by Jequiti.

Aire Altitude Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Aire Altitude, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Aire Altitude, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aire Altitude marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aire Altitude marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity For Men Perry Ellis Portfolio for Men Avon Wild Country Jean Paul Gaultier La Cologne Fleur du Male Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Woods of Windsor Lavender Gabriela Sabatini Wild Wind for Men Jean Charles Brosseau The Brun Lili Bermuda Navy Kenzo Time for Peace Cerruti Nino Cerruti