Marki » I-K » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Abyssal Mediterranêo Jequiti dla kobiet

Abyssal Mediterranêo Jequiti dla kobiet

Abyssal Mediterranêo marki Jequiti to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Abyssal Mediterranêo został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutą serca jest konwalia; nutą bazy jest piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Konwalia

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Abyssal Mediterranêo by Jequiti.

Abyssal Mediterranêo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jequiti Abyssal Mediterranêo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jequiti Abyssal Mediterranêo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Abyssal Mediterranêo marki Jequiti. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Abyssal Mediterranêo marki Jequiti reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz L`Occitane en Provence Citrus Verbena Intense Shu Uemura Fleur de Source L`Erbolario Orangerie Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Avon Simple Elements Warm Sunshine Manchester Manchester Cologne Demeter Fragrance Fiery Curry Tocca Bianca Stila Jade Blossom Detaille Paradisii