Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sur Un Nuage Jeanne Arthes dla kobiet

Sur Un Nuage Jeanne Arthes dla kobiet

Sur Un Nuage marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ananas i brzoskwinia; nutami serca są fiołek i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Ananas Brzoskwinia

Fiołek Konwalia

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sur Un Nuage by Jeanne Arthes.

Sur Un Nuage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Sur Un Nuage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Sur Un Nuage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sur Un Nuage marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sur Un Nuage marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Insolence Lotto Lotto Woman Campos de Ibiza Higo Coty Desperate Housewives Forbidden Fruit Entre Filles Saison 1 Barbie Barbie Modelo S. Cute Love Berry Pink s.Oliver Casual Women Acqua di Stresa Acqua di Stresa Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Lush So White Rimmel London Glam