Marki » I-K » szyprowe « Grupy

Shanghai Night Jeanne Arthes dla mężczyzn

Shanghai Night Jeanne Arthes dla mężczyzn

Shanghai Night marki Jeanne Arthes to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Shanghai Night został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, tangeryna i jałowiec; nutami serca są rozmaryn i pieprz; nutami bazy są mech dębowy, nuty drzewne, kadzidło i piżmo.

Bergamotka Grejpfrut Tangeryna Jałowiec

Rozmaryn Pieprz

Mech dębowy Nuty drzewne Kadzidło Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shanghai Night by Jeanne Arthes.

Shanghai Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Shanghai Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Shanghai Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shanghai Night marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shanghai Night marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Ayala Moriel Grin Penhaligon`s Racquets Formula Escentric Molecules Escentric 03 Gres Air de Cabochard M. Micallef Avant-Garde Brooksfield Brooksfield Men Ormonde Jayne Ormonde Woman Christian Dior Dioressence DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Atelier Cologne Grand Neroli Novaya Zarya Shipr Byblos Blu Happy Hour