Marki » I-K » aromatyczne « Grupy

Love Generation Freedom Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Freedom Jeanne Arthes dla kobiet

Love Generation Freedom marki Jeanne Arthes to aromatyczne perfumy dla kobiet. Love Generation Freedom został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka i cytryna; nutami serca są piwonia, zielona herbata, brzoskwinia, kwiat jabłoni i jaśmin; nutami bazy są herbata i białe piżmo.

Mandarynka Cytryna

Piwonia Zielona herbata Brzoskwinia Kwiat jabłoni Jaśmin

Herbata Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Generation Freedom by Jeanne Arthes.

Love Generation Freedom Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Love Generation Freedom, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Love Generation Freedom, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Generation Freedom marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Generation Freedom marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Riva L`Altra Follia Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Fred Hayman Hollywood for Men DSH Perfumes Bon Vivant Max Deville Camera Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Lord`s Jester Demeter Solinotes Vanille