Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

J.S. Women Jeanne Arthes dla kobiet

J.S. Women Jeanne Arthes dla kobiet

J.S. Women marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, piwonia i czarna porzeczka; nutami serca są magnolia, jaśmin, róża, brzoskwinia, fiołek i rosebay willowherb; nutami bazy są mech, paczula, cedr, fasolka tonka, piżmo i ambra.

Bergamotka Piwonia Czarna porzeczka

Magnolia Jaśmin Róża Brzoskwinia Fiołek Rosebay Willowherb

Mech Paczula Cedr Fasolka tonka Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about J.S. Women by Jeanne Arthes.

J.S. Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes J.S. Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes J.S. Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum J.S. Women marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu J.S. Women marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Miracle Summer Salvador Dali Laguna L`Artisan Parfumeur Mure et Musc Escada Tropical Punch Liz Claiborne Curve Kicks Tous Baby Luciano Soprani Solo Rosa Jacques Fath Yin CnR Create Virgo Carolina Gynning Go Girl! Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Amway Sun Dapples