Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Colonial Club Jeanne Arthes dla mężczyzn

Colonial Club Jeanne Arthes dla mężczyzn

Mam: 2

kwaśny

Colonial Club marki Jeanne Arthes to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mięta i cytryna; nutami serca są jaśmin i nuty owocowe; nutami bazy są paczula, piżmo i cedr.

Mięta Cytryna

Jaśmin Nuty owocowe

Paczula Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Colonial Club by Jeanne Arthes.

Colonial Club Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Colonial Club, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Colonial Club, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Colonial Club marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Colonial Club marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Kenzo Air Bvlgari Bvlgari Pour Homme Guerlain Aqua Allegoria Winter Delice Ghost Ghost Deepest Night Benetton Benetton Pure Sport Men Ralph Lauren Romance Silver Etienne Aigner Aigner White Man Molinard Musc Jovan Black Musk Damien Bash Omen Sinfonia di Note Fleur de Santal Swiss Arabian Dehn El Ood Malaki