Marki » I-K » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cassandra Roses Blanches Jeanne Arthes dla kobiet

Cassandra Roses Blanches Jeanne Arthes dla kobiet

Cassandra Roses Blanches Jeanne Arthes dla kobiet Zdjęcia

Cassandra Roses Blanches marki Jeanne Arthes to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Cassandra Roses Blanches został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są róża, czarna porzeczka i cytryna; nutami serca są konwalia, gruszka, liczi i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i brzoskwinia.

Róża Czarna porzeczka Cytryna

Konwalia Gruszka Liczi Róża

Drzewo sandałowe Ambra Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cassandra Roses Blanches by Jeanne Arthes.

Cassandra Roses Blanches Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Cassandra Roses Blanches, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Cassandra Roses Blanches, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cassandra Roses Blanches marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cassandra Roses Blanches marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Love at First Glow Hilary Duff Wrapped With Love Victoria`s Secret Very Sexy Now 2008 Royal Doulton Doulton Entre Filles Saison 3 Jesse McCartney Wanted Ormonde Jayne Osmanthus Perfumer`s Workshop Samba Natural Yves Rocher Cap Nature Fruit Rouge Henri Bendel Orange Blossom & Jasmine Oscar de la Renta Oscar Tropical Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Fireworks