Marki » I-K » orientalno - waniliowe « Grupy

Boum Sweet Lollipop Jeanne Arthes dla kobiet

Boum Sweet Lollipop Jeanne Arthes dla kobiet

cynamonowy

Boum Sweet Lollipop marki Jeanne Arthes to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Boum Sweet Lollipop został wydany w 2016 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cynamon i piernik; nutami serca są imbir i gałka muszkatołowa; nutami bazy są wata cukrowa i wanilia.

Pomarańcza Cynamon Piernik

Imbir Gałka muszkatołowa

Wata cukrowa Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Boum Sweet Lollipop by Jeanne Arthes.

Boum Sweet Lollipop Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Boum Sweet Lollipop marki Jeanne Arthes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Boum Sweet Lollipop marki Jeanne Arthes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Vanille Extreme Eau de Toilette Grassroots World Of Your Own Demeter Fragrance Tootsie Roll Demeter Fragrance Cinnamon Bun Ulric de Varens Mini Sexy Demeter Fragrance Gingerbread La Perla Dark Extacy Yves Rocher Cap Nature Feeries Lactees Omnia Profumi Madera Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar Jessica Simpson Taste Jessica Simpson Creamy Dessert