Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet

Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet

miodowy
Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Que Sais-Je? Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Que Sais-Je? marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Que Sais-Je? został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thomas Fontaine. Nutami głowy są brzoskwinia, morela, kwiat pomarańczy i bergamotka; nutami serca są róża, goździk (roślina) i jaśmin; nutami bazy są miód, paczula i ambra.

Brzoskwinia Morela Kwiat pomarańczy Bergamotka

Róża Goździk (roślina) Jaśmin

Miód Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Que Sais-Je? by Jean Patou.

Que Sais-Je? Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Que Sais-Je?, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Que Sais-Je?, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Que Sais-Je? marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Que Sais-Je? marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
ID Parfums Lettre a Anna Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Hermes Doblis Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss David & Victoria Beckham Signature Story for Her L`Erbolario Patchouli Balenciaga Balenciaga Paris Otto Kern Noa Noa Van Cleef & Arpels Oriens Grossmith Hasu-no-Hana Marc de la Morandiere Bleu de Chine Faberlic Sleza Yurate