Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet
Sponsored
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 1
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+


główne akordy
białe kwiaty
drzewny
różany
żółtych kwiatów
piżmowy
tuberozowy
Zdjęcia
Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Joy Collector`s Edition Pure Perfume Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Joy Collector`s Edition Pure Perfume został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tuberoza, róża bułgarska i ylang-ylang; nutami serca są róża majowa i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Tuberoza Róża bułgarska Ylang-ylang

Środkowe Nuty
Róża majowa Jaśmin

Dolne Nuty
Drzewo sandałowe Piżmo

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 1
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 0
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Joy Collector`s Edition Pure Perfume by Jean Patou.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Joy Collector`s Edition Pure Perfume Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Perfumy, którymi można się naprawdę zachwycić, o ile lubi się jaśmin w wydaniu indolowym, czyli tym - w pewnym sensie - na granicy przyzwoitości. Nie ma tu bowiem typowego otwarcia i rozwinięcia: jest jaśmin na sterydach z nieznacznym dodatkiem tuberozy, homeopatycznym róży oraz BAZA*. A jest to BAZA wyjątkowej wręcz urody! Zdominowana przez absolutnie przepiękny sandałowiec (bardzo wiernie oddający prawdziwy zapach tego drewna) podbity zmysłowym, szlachetnym (nie białym!) piżmem oraz kwiatami ylang-ylang. I jakkolwiek nieprawdopodobnie to nie zabrzmi, u mnie wspomniany ylang objawia się dopiero wtedy.

Piękne, zmysłowe, upajające kwiatami, raczej nowoczesne perfumy w zgrabnym i elegancko prezentującym się flakoniku.
Prawdziwa gratka. Zarezerwowana jednak wyłącznie dla tych, którym nie straszny indol i kwiaty w wydaniu cielesnym.

Parametry użytkowe: doskonała trwałość (w końcu są to czyste perfumy!) przy umiarkowanej projekcji, co wyjątkowo należy uznać za plus. Przy tym bowiem składzie "duży ogon" mógłby okazać się nie do udźwignięcia.

*BAZA - Szanowni Państwo taka baza zasługuje na to, by zapisać ją nie tylko majuskułami ale i boldem! Przyłożono się bowiem do niej solidnie i chyba skomponowano specjalnie dla tego zapachu - w odróżnieniu od dobrych 95% baz, z którymi mamy do czynienia ostatnimi laty. Gdyby można było kupić ją solo, już była by moja!

Nov
24
2016

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Joy Collector`s Edition Pure Perfume, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Joy Collector`s Edition Pure Perfume marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy kwiatowe
Burberry Weekend for Women Yardley April Violets Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Monyette Paris Monyette Paris Adrienne Vittadini Venezia Elizabeth Arden Pretty Aroma M Geisha Hana-Cha Egofacto Me Myself & I L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Shantara Reve Etoile Berkeley Square White Bergamot American Beauty Beloved Red Rose

Advertisement

Popularne marki i zapachy: