Marki » I-K » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Adieu Sagesse Jean Patou dla kobiet

Adieu Sagesse Jean Patou dla kobiet

Adieu Sagesse Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Adieu Sagesse Jean Patou dla kobiet Zdjęcia Adieu Sagesse Jean Patou dla kobiet Zdjęcia

Adieu Sagesse marki Jean Patou to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Adieu Sagesse został wydany w 1925 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Henri Almeras. Nutami głowy są neroli, narcyz, bergamotka, konwalia i czarna porzeczka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin i tuberoza; nutami bazy są wetyweria, piżmo i cywet.

Neroli Narcyz Bergamotka Konwalia Czarna porzeczka

Goździk (roślina) Jaśmin Tuberoza

Wetyweria Piżmo Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Adieu Sagesse by Jean Patou.

Adieu Sagesse Recenzje Perfum

Zapach z 1925 roku – sporo aldehydów, kwiatów – głównie goździk i jaśmin. Baza jest miękka, pudrowa, gdzieś w oddali majaczy nuta skóry. Piękne, klasyczne perfumy. Trwałość taka sobie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Patou Adieu Sagesse, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Patou Adieu Sagesse, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Adieu Sagesse marki Jean Patou. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Adieu Sagesse marki Jean Patou reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Yohji Yamamoto Yohji Essential Sisley Eau du Soir Halston Halston Classic Miller Harris Fleurs de Sel Georges Stahl Elle d`Elissa Caron Lady Caron Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Ellie Perfume Ellie Ulric de Varens Varens essentiel Cassis Douceur Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Etienne Aigner Explosive MOR Peony Flower