Marki » I-K » kwiatowe « Grupy

Un Jardin a Paris Jean Couturier dla kobiet

Un Jardin a Paris Jean Couturier dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Un Jardin a Paris Jean Couturier dla kobiet Zdjęcia

Un Jardin a Paris marki Jean Couturier to kwiatowe perfumy dla kobiet. Un Jardin a Paris został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i yuzu; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, brzoskwinia i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Yuzu

Jaśmin Ylang-ylang Brzoskwinia Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un Jardin a Paris by Jean Couturier.

Allure eau de parfum

Un Jardin a Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Jean Couturier Un Jardin a Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Jean Couturier Un Jardin a Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un Jardin a Paris marki Jean Couturier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un Jardin a Paris marki Jean Couturier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Alfred Sung Sung Annick Goutal Quel Amour! Torand Beverly Hills 90210 Puma Flowing Free Women Fragonard Marche aux Fleurs M. Asam Blue Dreams Michel Germain Immaculate Susanne Lang Midnight Orchid 72 Ulric de Varens Mini Flirt Caesars World Caesars Woman Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition