Marki » I-K » orientalno - kwiatowe « Grupy

Smolderose Spray Eau de Parfum January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

Smolderose Spray Eau de Parfum January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

agarowy

Smolderose Spray Eau de Parfum marki January Scent Project to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Smolderose Spray Eau de Parfum został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Biebel. Nutami głowy są bergamotka i olibanum; nutami serca są szafran, róża damasceńska i czarny bez; nutami bazy są agar (oud), morskie muszle, paczula, dym i labdanum.

Bergamotka Olibanum

Szafran Róża damasceńska Czarny bez

Agar (oud) Morskie muszle Paczula Dym Labdanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Smolderose Spray Eau de Parfum by January Scent Project.

Smolderose Spray Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum January Scent Project Smolderose Spray Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu January Scent Project Smolderose Spray Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Smolderose Spray Eau de Parfum marki January Scent Project. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Smolderose Spray Eau de Parfum marki January Scent Project reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Ange ou Demon Britney Spears In Control Curious Paco Rabanne Ultraviolet Aurore Borealis Edition Jean Paul Gaultier Classique Bien Roulee Montale Intense Tiare Les Nereides Fleur Poudree de Musc Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Avon Far Away Sensual Embrace Kate Moss Vintage Yves Rocher Shafali Fleur Rare Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Nicolai Parfumeur Createur Kiss Me Tender