Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Selperniku January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

Selperniku January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

mleczny
ziołowy

Selperniku marki January Scent Project to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Selperniku został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Biebel. Nutami głowy są petitgrain, cyprys i cytryna; nutami serca są morela, kocanka, masło, kardamon, rumianek i jagody jałowca; nutami bazy są drzewo sandałowe, mleko, sól i liść tytoniu.

Petitgrain Cyprys Cytryna

Morela Kocanka Masło Kardamon Rumianek Jagody jałowca

Drzewo sandałowe Mleko Sól Liść tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Selperniku by January Scent Project.

Selperniku Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum January Scent Project Selperniku, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu January Scent Project Selperniku, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Selperniku marki January Scent Project. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Selperniku marki January Scent Project reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Kenzo Air Bvlgari Bvlgari Pour Homme Soir Carolina Herrera 212 Men Splash Antonio Banderas Antonio Christian Dior Dior Homme Cologne Liz Claiborne Graphite Blue by Realities CoSTUME NATIONAL 21 Etienne Aigner Aigner White Man ID Parfums Secrets de Hammam Ana Salazar Vintage Loewe Loewe 7 Galimard Rencontre