Marki » I-K » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Selperniku January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

Selperniku January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Selperniku marki January Scent Project to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Selperniku został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Biebel. Nutami głowy są petitgrain, cyprys i cytryna; nutami serca są morela, kocanka, masło, kardamon, rumianek i jagody jałowca; nutami bazy są drzewo sandałowe, mleko, sól i liść tytoniu.

Petitgrain Cyprys Cytryna

Morela Kocanka Masło Kardamon Rumianek Jagody jałowca

Drzewo sandałowe Mleko Sól Liść tytoniu

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Selperniku by January Scent Project.

Selperniku Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum January Scent Project Selperniku, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu January Scent Project Selperniku, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Selperniku marki January Scent Project. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Selperniku marki January Scent Project reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Bvlgari Bvlgari Pour Homme Cartier Declaration Salvatore Ferragamo Salvatore Ferragamo pour Homme Amouage Silver Cologne Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Musk Rance 1795 Rue Rance Eau de France Cereus Cereus No.7 Yves Saint Laurent L`Homme Yves Saint Laurent design by Jean Nouvel Bijan Bijan Nude Men Jean Charles Brosseau Atlas Cedar Corine de Farme Eros Hot Esteban Ambrorient