Marki » I-K » aromatyczno - fougere « Grupy

Eiderantler January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

Eiderantler January Scent Project dla kobiet i mężczyzn

Eiderantler marki January Scent Project to aromatyczno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eiderantler został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest John Biebel. Nutami głowy są różowy pieprz, zielone liście i lawenda; nutami serca są magnolia champaka, bluszcz, elemi, jodła balsamiczna i mech; nutami bazy są dąb, drewno kaszmirowe, haitańska wetyweria, piżmo i siano.

Różowy pieprz Zielone liście Lawenda

Magnolia champaka Bluszcz Elemi Jodła balsamiczna Mech

Dąb Drewno kaszmirowe Haitańska wetyweria Piżmo Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eiderantler by January Scent Project.

Eiderantler Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum January Scent Project Eiderantler, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu January Scent Project Eiderantler, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eiderantler marki January Scent Project. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eiderantler marki January Scent Project reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Giorgio Armani Emporio Armani Night Estée Lauder Lauder for Men Givenchy Les Parfums Mythiques - Insense Tom Tailor Bodytalk Man Halston Unbound for Men Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Emanuel Ungaro Ungaro Man Lorenzo Villoresi Wild Lavender Byredo Fantastic Man s.Oliver QS by s.Oliver Male Azzaro Azzaro pour Homme Bois Precieux Eden Classic Mandate