Marki » I-K » drzewno - aromatyczne « Grupy

Vetiver Veritas James Heeley dla kobiet i mężczyzn

Vetiver Veritas James Heeley dla kobiet i mężczyzn
Mam
Miałem
Chcę
Kocham
Lubię
Nie lubię
zima
wiosna
lato
jesień
dzień
wieczór
Osób głosujących: 4
kobieta 25- 25+
mężczyzna 25- 25+

Mam: 1 Chcę: 2

główne akordy
drzewny
zielony
aromatyczny
ziemisty
świeży korzenny

Vetiver Veritas marki James Heeley to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Vetiver Veritas został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są mate i lawenda; nutami serca są haitańska wetyweria i grejpfrut; nutami bazy są nuty drzewne i nuty zielone.

Perfume rating: 3.33 out of 5 with 4 votes.

Perfumowa Piramida

Górne Nuty
Mate Lawenda

Środkowe Nuty
Haitańska wetyweria Grejpfrut

Dolne Nuty
Nuty drzewne Nuty zielone

Wyczuwalne składniki na bazie waszych głosów

Loading...

Trwałość

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
bardzo słaba 0
 
słaba 0
 
przeciętna 0
 
duża 2
 
bardzo duża 0
 

Projekcja

przesuń suwak, aby oddać głos

Oceny użytkowników
łagodna 1
 
przeciętna 1
 
duża 0
 
olbrzymia 0
 

Advertisement

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vetiver Veritas by James Heeley.

Ten zapach przypomina mi...  

Advertisement

Vetiver Veritas Recenzje Perfum

Morawagin
Morawagin

600zł za 50ml czegoś tak mało efektownego(?!)
Wetiwera podana bez ozdobników.Po prostu
Trwałość i projekcja poniżej średniej.
Szkoda bo czekałem na ten zapach.

Dec
09
2015
adaszek
adaszek

Marketing u Heeleya? Nie wierzę… 100% Natural? To co ja wcześniej wąchałem? Co to było? 88%? A może mniej? Oczywiście cena do góry i jeszcze ten napis na butelce jakby coś udowadniał. Załamka. To tak jak z tymi stoiskami ze zdrową żywnością w supermarketach. Czyli co? wszystko spoza stoiska jest niezdrowe? Czasem usilna reklama staje się antyreklamą, odpycha. Sama kompozycja niestety też mnie rozczarowuje. Jakież to wrażenie szokujące gdy po psiknięciu poczułem zapach korzenia chrzanu pospolitego. Jest to tak realne że nie dam rady się tego pozbyć. A siedzi mi to w głowie dobrze i mocno, bo jadłem chrzan za małolata. Bardzo go lubiłem kiedyś i lubię. Wszystko to co się łączy z tamtym okresem jest dla mnie ważne, ale tutaj jest to już przesadne. Nawet nie tyle mnie to odrzuca czy razi, tylko zwyczajnie nie chcę tak pachnieć. Jeśli już patrzymy na zapachy powiedzmy warzywne, to zdecydowanie wolę wody od Sisleya (tam też jest piękna wetyweria) czy Hermesa. No właśnie, a co tam u tytułowej wetywerii? Siedzi, w odmianie haitańskiej, tej bardziej ziemistej. Nie lubię uproszczeń, ale można by rzec, że jest to zapach chrzanu wyciągniętego z ziemi, po prostu. Zajmujące jest to że Heeley odwrócił piramidę, zamienił nuty głowy z nutami serca/bazy. Ale też zmienił wydobycie tego chrzanu, bo on najpierw pachnie czysto, umyty i będący u nas w kuchni. Potem zaś ta ziemista wetyweria go brudzi symbolizując wyciągnięcie z ziemi. Ziemi chłodnej, ostrej, słonej. Tak ją odbieram, nie ma w niej takiej ciepłości jak w Sel de Vetiver TDC gdzie wyczuwalne jest delikatne ogrzanie. Tam ta ziemia jest taka plażowa, nasłoneczniona, niedaleka pobliskiemu lasu. U Heeleya zaś polna, surowa, niezaorana, nienaznaczona śladem człowieka. Dopiero gdy to wszystko przejdzie, zaczyna robić się interesująco. Nadchodzi grejpfrut, kwaśny. Zastanawiające jest też, że jestem tu gdzie jestem, a czuję się jakbym dopiero co rozpylił perfumy. A przecież minęło już wiele godzin od aplikacji i raczę się cytrusem. I co najważniejsze, wyraźnym. Trochę to krępujące, niemniej doceniam taki obrót rzeczy i że udało się osiągnąć taki zamysł. Trwałość jak we wszystkim u Heeleya co poznałem - bardzo solidna, kompozycja dryfuje natomiast bliżej nas.

Oct
19
2014

Dodaj własną recenzję

Zostań członkiem naszej społeczności miłośników perfum, a będziesz mógł dodawać własne recenzje.

Sponsored offers:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum James Heeley Vetiver Veritas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu James Heeley Vetiver Veritas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vetiver Veritas marki James Heeley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vetiver Veritas marki James Heeley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Advertisement

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Oriflame Embrace Him Aveda Yatra Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 Mark Buxton Sounds & Visions Stephanie de Saint-Aignan Voleur de Ciels O Boticario Egeo Borsalino Cologne Intense Annick Goutal Ninfeo Mio Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver Fragonard Beau Gosse Basile Basile Style Homme Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 5 Anthemis Nobilis

Advertisement

Popularne marki i zapachy: